Відгуки
13.07.2017
Рейтинг виставлений Рима
Рима
Собралась в отпуск и хотелось купить новую и недорогую сумку. В магазине где я обычно покупаю цены оказались очень высокими, поэтому начала шарится по интернету и искать что-то подходящее. Купила в этом магазине сумку, карманов достаточно, вместительность супер. Спасибо. Рекомендую
10.07.2017
Рейтинг виставлений Алиса
Алиса
Спасибо, сумку получила. Оформила заказ и самовывозом забрала с магазина. Очень быстро и удобно, материал и подкладка за такую цену отличные.
01.06.2017
Рейтинг виставлений Илина
Илина
Очень довольна своей сумочкой. Учитывая, что я люблю все запихивать в свою сумку, подкладка оказалась очень прочной, материал самой сумки меня тоже порадовал, цвет соответствовал фотографии. Спасибо менеджерам! Удачи!
18.05.2017
Рейтинг виставлений Юлия
Юлия
Очень хороший ассортимент, как только зашла на сайт, сразу удалось выбрать то, что мне надо было. Получила тоже быстро! Спасибо Вам! Удачи!
  • Фільтр за ціною
    грн - грн
  • Колір
    0
    0
    0
Мова  Russian Украинский

Світлі клатчі недорого

Показати:
Сортування:
1659 Білий Клатч
Матеріал сумки: Стрейч шкіра, щільний - приємний на дотик.   Довжина: 240   Ширина: 190   Висота: 210   Колір сумки: Білий   Відділення: 1 + кишеньки для ключів, мобільного телефону, внутрішня і зовнішня кишенька на замку, внутрішня..
319 грн
На основі 0 відгуків.
WH-10 Темно Бежевий Клатч
Матеріал: Стрейч шкіра, щільний - приємний на дотик.   Довжина: 260   Ширина: 50   Висота: 160   Колір: Темно Бежевий   Відділення: 3 + кишеньки для ключів, мобільного телефону, внутрішня і зовнішня кишенька на замку, внутрішня пере..
289 грн
На основі 0 відгуків.
AL-692 Бежевий Клатч
Матеріал: Стрейч шкіра, щільний - приємний на дотик.   Довжина: 23   Ширина: 8   Висота: 20   Колір: Бежевий   Відділення: 1 + кишеньки для ключів, мобільного телефону, внутрішня і зовнішня кишенька на замку, внутрішня перегородка. ..
279 грн
На основі 0 відгуків.
Al-744 Молочний Клатч
  Матеріал: Стрейч шкіра, щільний - приємний на дотик.   Довжина: 24   Ширина: 7   Висота: 18    Колір: Молочний   Відділення: 1 + кишеньки для ключів, мобільного телефону, внутрішня і зовнішня кишенька на замку, внутр..
279 грн
На основі 0 відгуків.
LJ-164 Сірий Клатч
Матеріал: Стрейч шкіра, щільний - приємний на дотик.   Довжина: 26   Ширина: 8   Висота: 22   Колір: Сірий    Відділення: 1 + кишеньки для ключів, мобільного телефону, внутрішня і зовнішня кишенька на замку, внутрішня перегород..
279 грн
На основі 0 відгуків.
WH-3 Сірий Клатч
  Матеріал: Стрейч шкіра, щільний - приємний на дотик.   Довжина: 26   Ширина: 10   Висота: 24   Колір: Сірий    Відділення: 1 + кишеньки для ключів, мобільного телефону, внутрішня і зовнішня кишенька на замку, внутріш..
319 грн
На основі 0 відгуків.

Світлі клатчі недорого


Витончений світлий клатч
 
Світла жіноча сумка клатч потрібна для кожної модної жінки, як доповнення до щоденного образу. Головна функція цього аксесуара - покращувати стильний образ, роблячи його логічно цілісним. Статистика говорить про те, що найчастіше, жінки вибирають маленьку сумочку керуючись двома принципами, а саме: характеристиками і, звичайно ж, зовнішнім виглядом. Практичність, і інші якості сумочки - займають другорядні місця. Тільки наша світла сумочка через плече комфортно носиться в будь-який час і для кожної жінки. Зручний розмір, необхідні відділення - все що потрібно і ніяких зайвих елементів! Секрет вибору легкий для розуміння - потрібно всього лише, щоб сумка підходила під улюблений стиль покупця і була зручною для щоденного користування.
 
Сучасні любительки моди діляться на дві групи: перша - відноситься повністю нейтрально до сумок і клатчів, вважаючи їх не більше ніж предметом для носіння різних дрібниць, а інша група - обожнює різноманітні клатчі та маленькі сумочки. Перша група користується клатчами класичних форм і кольорів, а решту - постійно носить сумки популярного дизайну, розміру, використовуючи тим самим клатч, як доповнюючий елемент будь-яких образів. Також, друга група, при виборі клатча керується тільки дизайном, на відміну від першої групи, для представників якої важлива практичність.
 
Пам'ятайте, що перш ніж замовити клатч, ми радимо вам перебрати всю свою шафу і підібрати одяг, до якої ви бажаєте підібрати нову сумочку. Також подібна процедура буде корисна тим, що вам буде набагато легше підібрати для себе нові стильні образи, які раніше ви могли і не помічати. Так ви зможете визначити сумку-клатч якого стилю ви бажаєте і миттєво замовити його з доставкою по Україні.
 

Женские сумки и клатчи как для своих на УНИМАРТ! © 2022