Мова  Russian Украинский

Сумка з місячними зразками з «АПОЛЛОНА-11» була випадково продан

Сумка з місячними зразками з «АПОЛЛОНА-11» була випадково продан

    Американське аерокосмічне управління NASA випадково продало сумку з корабля «Аполлон-11», який висадився на Місяці в 1969 році.
 
   Ніл Армстронг і Базз Олдрін американські астронавти, як відомо, здійснили посадку на Місяці 20 липня 1969 рамках місії «Аполлон». Армстронг провів на поверхні супутника землі 2 години 21 хвилину, а ось Базз Олдрін став другою людиною, яка вчинила «маленький крок для людини і великий крок для всього людства». Мало чим примітна сумка використовувалася для збору місячних зразків для подальшого аналізу. Через помилку в канцелярії NASA і постановки невірного інвентарного номера ця сумка була продана жительці США Ненсі Карлсон за 995 доларів на одному з аукціонів раніше в цьому році.
 
   Ненсі Карлсон відправила сумку в NASA для підтвердження автентичності та таким чином стало відомо, що сумка була продана помилково.
 
   Керівництво аерокосмічного управління прийняло рішення не повертати сумку і шукає законні способи анулювати угоду з міс Карлсон, щоб відновити право власності. За запевненням співробітників NASA, тканину, з якої зроблена сумка досі містить фрагменти місячних зразків, а також частки місячного пилу.

Женские сумки и клатчи как для своих на УНИМАРТ! © 2020