Мова  Russian Украинский

Три шалено цікаві факти про сумки!!!

Три шалено цікаві факти про сумки!!!

 

Три шалено цікаві факти про сумки!!!

1.      Історично сумки були частиною чоловічого образу. Жінки стали носити ці аксесуари набагато пізніше. Ще в середні віки і в епоху відродження замість дамських сумок використовувалися маленькі мішечки, нанизані на довгий шнур.

2.      У світі існують три великих музею, присвячених сумкам. В одному з них - Токійському - представлено розмаїття сучасних моделей сумок і сумочок, як чоловічих, так і жіночих. Однак найбільша колекція цих аксесуарів зібрана в Амстердамі. Тут в музеї представлені сумки, які є частиною світової історії. Один з найцікавіших експонатів - чоловіча поясна сумка, зшита ще в 16 столітті.

3.      Сумки стали першопричиною найтривалішою війни європейського Середньовіччя, викликавши криза в династії французьких королів. Саме подаровані англійською королевою французьким принцесам сумки стали головним доказом їх подружній невірності, внаслідок чого припинилася в чотирнадцятому столітті династія Капетингів. Так що можна сказати, що знаменита Столітня війна між Францією і Англією розгорілася через трьох сумок.

 

Щоб переконатися в тому, наскільки незвичайними, стильними, зручними і за доступними цінами можуть бути жіночі сумочки, відвідайте наш інтернет-магазин www.unimart.com.ua.

Женские сумки и клатчи как для своих на УНИМАРТ! © 2020